UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie którzy dziś maja 40 lat plus tamte lata dzieciństwa, szkoły i życia nie zamieniliby na nic innego, bo ja napewno nie... najlepszy okres w życiu i szczęście do dziś ze mogliśmy być częścią późnego PRL... to się nie wróci ale jest o czym pamiętać i wspominać... A jak Pampi wspomniał życie towarzyskie i sasiedzkie tetnilo życiem, dobrem i zyczliwoscia, byliśmy rodzina a dziś dwoma wrogimi plemionami.