UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie którzy dziś maja 40 lat plus tamte lata dzieciństwa, szkoły i życia nie zamieniliby na nic innego, bo ja napewno nie... najlepszy okres w życiu i szczęście do dziś ze mogliśmy być częścią późnego PRL... to się nie wróci ale jest o czym pamiętać i wspominać... A jak Pampi wspomniał życie towarzyskie i sasiedzkie tetnilo życiem, dobrem i zyczliwoscia, byliśmy rodzina a dziś dwoma wrogimi plemionami.