UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak jestem. Na stronie Arki jest ich skład. Grało naprawdę kilku piłkarzy z 1 zespołu plus najlepsi z rezerw. Jak na nasze warunki mieli przyzwoity skład. My tyle minut na boiskach ekstraklasy i 1 ligi nie mamy.

Acides