UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oczywiście, że można wjeżdżać w takie samochody, choć szkoda własnego. Po coś te zakazy są. Jakbys się tak przejrzał miejscem, w których są zakazy, to może być zrozumiał ich ideę. Ale po co? Lepiej jest wieszać psy na kogoś, kto się porusza po drodze, pomimo braku takiego zakazu. Osobiście, tym, którzy parkują w miejscach niedozwolonych (np. Do 10m od skrzyżowania) wlepiałbym najwyższe mandaty,a prywatnie przebijał opony (choć to już przestępstwo)... Może to by ich nauczyło, że po coś są przepisy.
Ano-erwr