Widziałem dzisiaj tego land criusera jak wyjeżdżał z myjni na grunwaldzkiej, piękny!!! Oi
Widziałem dzisiaj tego land criusera jak wyjeżdżał z myjni na grunwaldzkiej, piękny!!!