Wybrany wątek opinii
No pięknie....Za PO jeździli Polonezami, Lanosami i innymi wynalazkami :-)
Do moderacji
Odpowiedz
9
14
@Dorożkarz - Bo kuźwa takie wtedy były samochody, a Janek późniejszy Papież pływał kajakiem, który mu podp. .. li właśnie w Elblągu. ..
Do moderacji
Odpowiedz
6
1