Wybrany wątek opinii

No pięknie....Za PO jeździli Polonezami, Lanosami i innymi wynalazkami :-)
Dorożkarz (2020.01.22)
@Dorożkarz - Bo kuźwa takie wtedy były samochody, a Janek późniejszy Papież pływał kajakiem, który mu podp. .. li właśnie w Elblągu. ..
(2020.01.22)
Powrót do komentarzy