UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz to taka moda na niepelnosprawnych.wszedzie ich zatrudniaja i prawo jazdy tez daja.a pozniej takie konsekwencje jak na obrazku.

Psychiatra

Anuluj