UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg i Gdańsk zawsze razem? A z czym proszę powiedzieć? Zabrali wam całą Mierzeję Wiślaną - obszar tzw. złotej kury, z której przy o drobinie chęci urzędników skarbowych Elbląg miałby jako miasto wojewódzkie ogromne dochody z podatków. Ale to już nie wasze, ani miastem wojewódzkim nigdy nie będziecie. Do pomorskiego też nikt nie weźmie. Bo drugi biedny i zadłużony z zabitym przemysłem Słupsk nie jest nikomu potrzebny. Pozostały tramwaje, w których klimatyzacja latem nie jest potrzebna ze względu na ogromne szpary w drzwiach. Przydałaby się maski niwelujące smród fekaliów i słuchawki ochronne na uszy. Jeżdżąc w ostatni weekend dziwię się, że ten złom ktoś w ogóle dopuszcza do ruchu. Przejedźcie się dla porównania tramwajami w Gdańsku. A z resztą. Olsztyn wam odjechał o dekady, Gdańsk o lata świetlne.
Instruktor WOPR