UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Redakcjo jakie tłumy prezydent, kilku kodowiczów i ubywateli Rp róbcie rzetelne pisanie bo uprawiacie zwykłą fuszerkę i nie macie pojęcia o dziennikarstwie

bambo

Anuluj