UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Redakcjo jakie tłumy prezydent, kilku kodowiczów i ubywateli Rp róbcie rzetelne pisanie bo uprawiacie zwykłą fuszerkę i nie macie pojęcia o dziennikarstwie
bambo
Redakcjo jakie tłumy prezydent, kilku kodowiczów i ubywateli Rp róbcie rzetelne pisanie bo uprawiacie zwykłą fuszerkę i nie macie pojęcia o dziennikarstwie
bambo