Wybrany wątek opinii

@_ELBLĄŻANIN_ - Gościu, a czemu ten wasz wspaniały Ziobro nie wsadził Owsiaka do więzienia, jest ministrem i może. BO JUREK JEST NIEWINNY! Gdyby cokolwiek na niego miał, Jurek dawno by siedział, nieprawdaż? BRAWO JUREK, BRAWO WOŚP!
(2020.01.12)
Komentarz który podpisał się jako elblazanin piszesz same brednie cyrk żenada
Zgelblag (2020.01.12)
Powrót do komentarzy