18
09.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Boros, juz Pan i Zatoke i Tolkmicko wprowadził do wyzszej ligi, teraz kolej na Concordie? Tu nie chodzi o super trenera tylko ile kasy poszło z miasta, żeby mógł Pan sie powyglupiać co?
(2020.01.09)

info

4  
  5
Panie Boros, juz Pan i Zatoke i Tolkmicko wprowadził do wyzszej ligi, teraz kolej na Concordie? Tu nie chodzi o super trenera tylko ile kasy poszło z miasta, żeby mógł Pan sie powyglupiać co?
(2020.01.09)

info

3  
  4
Zamiast dziękować Borosowi, że tyle lat grał dla Olimpii a później ją trenował dzięki czemu mogliśmy przeżywać wzruszające chwile to banda trolli wylewa swoje frustracje. Boros gdyby Olimpię miał w d. .ie to wypełniłby kontrakt do końca a nie rozwiązywałby w połowie. Macie pretensje że poszedł do Concordii albo gdziekolwiek indziej ? A gdzie miał iść, do Realu czy Legii, czy może ma zarabiać na życie kibicowaniem na Łuku ? Robi to co potrafi najlepiej i chwała mu za to.
(2020.01.09)
O co ty chcesz grać?! Ksiądz nie placi piłkarza w 2 lidze, a będzie płacił w 1 lidze?!
Zonk (2020.01.09)
W każdym zawodzie urlop jest potrzebny . . .
(2020.01.09)
Mało osób już pamięta jakie Adaś bramki strzelał Tego nie znajdziesz na fejsbuku czy innym instagramie
Z i e l a r z (2020.01.10)
Wy premier lig to II ligi polskiej porównujecie, janusze z wąsem
TYLKO ZKSSSSS (2020.01.10)
Tu nie chodzi jakie bramki strzelał. Tu chodzi o to że dzieki Wróblewskiemu ustawia rodzinę. A ty zap.. głabie. Najpierw babę teraz siebie ustawił. .Idzie po trupach w ślady tego radnego co dyrektoruje w condonii. To się nazywa zarobic. Ale się nie narobic. Gdyby został w Olimpii dłuzej. to dzisiaj bysmy z Waśilkowem j... Albo z Czarnyi Małdyty. Takich piłkarzy jak on. To w Olimpiii były dziesiatki, setk jak nie tysiące. Ale trener marny. Dobry do wygryzania Raduszko teraz Nadolny nie wiem jak było w Tolkmicku i Braniewie. .
(2020.01.10)

info

1  
  0