UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu nie chodzi jakie bramki strzelał. Tu chodzi o to że dzieki Wróblewskiemu ustawia rodzinę. A ty zap.. głabie. Najpierw babę teraz siebie ustawił. .Idzie po trupach w ślady tego radnego co dyrektoruje w condonii. To się nazywa zarobic. Ale się nie narobic. Gdyby został w Olimpii dłuzej. to dzisiaj bysmy z Waśilkowem j... Albo z Czarnyi Małdyty. Takich piłkarzy jak on. To w Olimpiii były dziesiatki, setk jak nie tysiące. Ale trener marny. Dobry do wygryzania Raduszko teraz Nadolny nie wiem jak było w Tolkmicku i Braniewie. .