UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Boros, juz Pan i Zatoke i Tolkmicko wprowadził do wyzszej ligi, teraz kolej na Concordie? Tu nie chodzi o super trenera tylko ile kasy poszło z miasta, żeby mógł Pan sie powyglupiać co?


Anuluj