A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wszędzie plebany jak oni czują piniondz
Kto jest właścicielem Domu Zacheusza?
Brawo za opis zdjęcia, z którego wynika, że 3 osoby otworzyły uroczyście Dom po remoncie. A ten czwarty pan z nozyczkami, co tam robił? Czy nie brał udziału w uroczystym otwarciu, czy jest zbyt mało znany, żeby o nim wspomniec, kim jest.
Trzeba było iść na teologię biedaku - cebulaku, a nie teraz zazdrościć.