Wybrany wątek opinii

wszędzie plebany jak oni czują piniondz
(2019.12.18)
Trzeba było iść na teologię biedaku - cebulaku, a nie teraz zazdrościć.
Kubasińska (2019.12.19)
Powrót do komentarzy