Wybrany wątek opinii
wszędzie plebany jak oni czują piniondz
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
Trzeba było iść na teologię biedaku - cebulaku, a nie teraz zazdrościć.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0