UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo za opis zdjęcia, z którego wynika, że 3 osoby otworzyły uroczyście Dom po remoncie. A ten czwarty pan z nozyczkami, co tam robił? Czy nie brał udziału w uroczystym otwarciu, czy jest zbyt mało znany, żeby o nim wspomniec, kim jest.