UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo za opis zdjęcia, z którego wynika, że 3 osoby otworzyły uroczyście Dom po remoncie. A ten czwarty pan z nozyczkami, co tam robił? Czy nie brał udziału w uroczystym otwarciu, czy jest zbyt mało znany, żeby o nim wspomniec, kim jest.