A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No a niechby tylko spróbowali coś znaleźć !!!!!
No a jaki miał być wynik komisji? Czy komisja była niezależna? Szkoda czasu i pieniędzy podatników.
W komisji większość radnych jest z koalicji Witolda Wspaniałego więc wszystko przegłosują tak jak Wspaniały chce bo jest wspaniały a wspaniałego się nie poucza i nie pokazuje niedociągnięć bo wtedy nie był by wspaniały.
Przeczytałem artykuł i ręce mi opadły. Kostkarka nie działa od ponad roku, oświetlenie w strefie relaksu nad leżankami nie działa od ponad 2 lat. Dlaczego niektóre drzwi na obiekcie nie posiadają zamków, a jedynie klamki. A jak wyglądają elektrozawory w poszczególnych systemach filtracji basenów. Na pewno nie działają w 100%, przytaczać można wiele przykładów, chyba audyt przez komisje był robiony w ciemnych okularach i jedynie w pokojach kierowników tego obiektu.
No cóż nad obiektem tym czuwa "wysokiej klasy specjalista"Kierownik działu technicznego MJ. Powodzenia życzę.
Ciekawe czy ten raport będzie udostępniony opinii publicznej?
@konserwator CRW DOLINKA - Z komentarzy wynika że kontrola została przeprowadzona nie rzetelnie. My mieszkańcy płacimy za korzystanie z CRW i rzadamy aby było wszystko sprawne.
zarządzanie przez harcerzyka i konserwacja dolinki jest tak wątła światło w saunie parowej. ..