A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oczywiście, że MOSiR nie jest inwestorem. Ale ja zadam pytanie. Jako użytkownik jak często i jak mocno naciskał inwestora, by ten wymógł na wykonawcy usunięcie usterek. Czy w okresie gwarancyjnym MOSiR (użytkownik)wydał zbędnie chociaż złotówkę, a może grubą kasę (trzeba to sprawdzić koniecznie!!!)na usuwanie usterek? Jeśli tak, to dlaczego PODATNIK ELBLĄSKI ma to tolerować? Nie wyrażam na to zgody!!! POza tym, czy MOSiR tłumacząc się, że nie był inwestorem chce zrzucić odpowiedzialność na inwestora (MIASTO ELBLĄG)? No, czekam na rzetelny audyt wykonany przez firmę zewnętrzną. Wtedy byśmy zobaczyli przerzucanie się odpowiedzialnością między instytucjami.
A może radni znaleźli zjeżdżalnie?
Nie rozumiem. Jak radny może nie otrzymać odpowiedzi na pytania, które zadał? Takie cuda tylko w Elblągu. Przepraszam, czy MOSiR jest jednostką miejską, czy firmą prywatną? Po wtóre prezydent powinien zlecić wykonanie audytu by się przekonać, czy użytkownik MOSiR wykazał się szczególną troską i dbałością o stan CRW w trakcie eksploatacji. Po to, by służył możliwie długo. Oj, nie podoba mi się to. Droga, szanowna Redakcjo. Proszę o przekazanie opinii publicznej tych "około stu wad"i informację kiedy powstały, z jakich powodów i za czyje pieniądze były one usuwane? Audyt pokaże również, czy i jakie usterki powstały z winy niewłaściwego użytkowania. Zobaczymy wtedy, co powie wykonawca, co użytkownik, a co inwestor.
Nie zgadzam się z tym, że wszelkie usterki wynikające z użytkowania są usuwane na bieżąco. Luźne deski w saunach, połamane haczyki. Na wymianę czekamy zbyt długo. Niby nic ważnego Ale jednak.
A mnie zastanawia ile chemii jest wlewana do wody że oczy szczypią nawet jeśli człowiek nie zanurzy głowy.
jaki dyrektor MOSiRu taka kontrola
a co najmniej dwóch ratowników to bym wyje. .. bał na zbity pysk zaich chamstwo, ,, jeden to chyba emerytowany komendant. .. wnuki bawić dziadku won
@Gyk - Żebyś się mył częściej to by trzeba było dużo dużo mniej pewnie.
ten Krause już dawno powinien wylecieć ze stołka, co za absurd i żenada
Te komentarze pokazały jak rzetelnie została przeprowadzona kontrola. Ale cóż, bezpieczeństwo i ludzkie życie jest najmnie ważne w tym mieście.
Mam pytanie. Którzy radni ( proszę z imienia i nazwiska) byli przeciwni wykonaniu ekspertyzy technicznej obiektu? Proszę również zapytać ich dlaczego jej nie chcą. Dramat