UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W komisji większość radnych jest z koalicji Witolda Wspaniałego więc wszystko przegłosują tak jak Wspaniały chce bo jest wspaniały a wspaniałego się nie poucza i nie pokazuje niedociągnięć bo wtedy nie był by wspaniały.

...........