UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W komisji większość radnych jest z koalicji Witolda Wspaniałego więc wszystko przegłosują tak jak Wspaniały chce bo jest wspaniały a wspaniałego się nie poucza i nie pokazuje niedociągnięć bo wtedy nie był by wspaniały.
...........