UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W komisji większość radnych jest z koalicji Witolda Wspaniałego więc wszystko przegłosują tak jak Wspaniały chce bo jest wspaniały a wspaniałego się nie poucza i nie pokazuje niedociągnięć bo wtedy nie był by wspaniały.

...........

Anuluj