UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie rozumiem. Jak radny może nie otrzymać odpowiedzi na pytania, które zadał? Takie cuda tylko w Elblągu. Przepraszam, czy MOSiR jest jednostką miejską, czy firmą prywatną? Po wtóre prezydent powinien zlecić wykonanie audytu by się przekonać, czy użytkownik MOSiR wykazał się szczególną troską i dbałością o stan CRW w trakcie eksploatacji. Po to, by służył możliwie długo. Oj, nie podoba mi się to. Droga, szanowna Redakcjo. Proszę o przekazanie opinii publicznej tych "około stu wad"i informację kiedy powstały, z jakich powodów i za czyje pieniądze były one usuwane? Audyt pokaże również, czy i jakie usterki powstały z winy niewłaściwego użytkowania. Zobaczymy wtedy, co powie wykonawca, co użytkownik, a co inwestor.