UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem. Jak radny może nie otrzymać odpowiedzi na pytania, które zadał? Takie cuda tylko w Elblągu. Przepraszam, czy MOSiR jest jednostką miejską, czy firmą prywatną? Po wtóre prezydent powinien zlecić wykonanie audytu by się przekonać, czy użytkownik MOSiR wykazał się szczególną troską i dbałością o stan CRW w trakcie eksploatacji. Po to, by służył możliwie długo. Oj, nie podoba mi się to. Droga, szanowna Redakcjo. Proszę o przekazanie opinii publicznej tych "około stu wad"i informację kiedy powstały, z jakich powodów i za czyje pieniądze były one usuwane? Audyt pokaże również, czy i jakie usterki powstały z winy niewłaściwego użytkowania. Zobaczymy wtedy, co powie wykonawca, co użytkownik, a co inwestor.