A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@xxxxxxxx - Na filmiku z drona są aż po 2 (słownie DWIE) : koparki i wywrotki. Ale jakoś tak niemrawo pracują. .. A swoją drogą - gdzie wywożą tę ziemię ? By mi się przydało trochę do ogródka. ..
Kopra chłopy nie gadajta bo pływać mi się chce.
@Zbyszek1 - Również twoje grabki i wiaderko.
Kolinski czasem dobrze mówi
By was krew jasna zalala, szlag jasny trafil, piorun by was spalil, ja sie pytam - gdzie sa pieniadze za las? halo a kto mowi, ja ci dam cholero kto mowi"
Jakiego prezydenta nazywasz naszym chyba nie Wróblewskiego mów za siebie on nie jest wszystkich z elblaga jakie zasługi mu przypisujesz bo jak narazie to same wtopić żadnych sukcesów żenada
Droga bedzie nowka blaszka.
Kolejny który naoglądał się TVNu który wpoił mu jaki to reżym jest u nas za PiSu
Oooo jak portelik broni swego wafelka jurka i cenzuruje komentarze