59
05.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@xxxxxxxx - Na filmiku z drona są aż po 2 (słownie DWIE) : koparki i wywrotki. Ale jakoś tak niemrawo pracują. .. A swoją drogą - gdzie wywożą tę ziemię ? By mi się przydało trochę do ogródka. ..
Mam pytanie... (2019.12.06)
Kopra chłopy nie gadajta bo pływać mi się chce.
Żeglarka (2019.12.06)

info

1  
  3
@Zbyszek1 - Również twoje grabki i wiaderko.
góralniskopienny (2019.12.07)
Kolinski czasem dobrze mówi
Jamaleg (2019.12.07)
By was krew jasna zalala, szlag jasny trafil, piorun by was spalil, ja sie pytam - gdzie sa pieniadze za las? halo a kto mowi, ja ci dam cholero kto mowi"
Takbylo (2019.12.08)
Jakiego prezydenta nazywasz naszym chyba nie Wróblewskiego mów za siebie on nie jest wszystkich z elblaga jakie zasługi mu przypisujesz bo jak narazie to same wtopić żadnych sukcesów żenada
Zgelblag (2019.12.08)
Droga bedzie nowka blaszka.
Ferdek.Schichau (2019.12.08)
Kolejny który naoglądał się TVNu który wpoił mu jaki to reżym jest u nas za PiSu
Gość 45 (2019.12.08)
Oooo jak portelik broni swego wafelka jurka i cenzuruje komentarze
(2019.12.08)

info

2  
  0