UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakiego prezydenta nazywasz naszym chyba nie Wróblewskiego mów za siebie on nie jest wszystkich z elblaga jakie zasługi mu przypisujesz bo jak narazie to same wtopić żadnych sukcesów żenada

Zgelblag

Anuluj