UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakiego prezydenta nazywasz naszym chyba nie Wróblewskiego mów za siebie on nie jest wszystkich z elblaga jakie zasługi mu przypisujesz bo jak narazie to same wtopić żadnych sukcesów żenada
Zgelblag
Jakiego prezydenta nazywasz naszym chyba nie Wróblewskiego mów za siebie on nie jest wszystkich z elblaga jakie zasługi mu przypisujesz bo jak narazie to same wtopić żadnych sukcesów żenada
Zgelblag