UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesli pieszy jedzie po przejsciu dla pieszych i dochodzi do potracenia poszkodowanym jest rowerzysta...sprawca jest kierowca...rowerzysta popelnia tylko wykroczenie....cieniasie
Farmer(:-0)
Jesli pieszy jedzie po przejsciu dla pieszych i dochodzi do potracenia poszkodowanym jest rowerzysta...sprawca jest kierowca...rowerzysta popelnia tylko wykroczenie....cieniasie
Farmer(:-0)