UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moja opinia: kolejna, ,akcja upiększania pisowskich notabli w sosie polityczno-religijnym, ,. .. .. I tak wiemy kto zacz. .. ..

nikt21

Anuluj