UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moja opinia: kolejna, ,akcja upiększania pisowskich notabli w sosie polityczno-religijnym, ,. .. .. I tak wiemy kto zacz. .. ..
nikt21
Moja opinia: kolejna, ,akcja upiększania pisowskich notabli w sosie polityczno-religijnym, ,. .. .. I tak wiemy kto zacz. .. ..
nikt21