UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Akcja propagandowa. Tylko dla kogo ? Dla strażaków, nie, bo im się nowy budynek po prostu należał. Kwesta wątpliwej lokalizacji. Akcja typowo polityczna. Zaproszeni ? Niemowa poseł co łupież strzepuje prezesowi w końcu gdzieś się pojawił. Czyżby wicewojewoda zaniemógł ? Prezydentowi po prostu wypadało tam być bo to w sumie służby miejskie ustawowo podległe w przypadku wszelkich kryzysów. Nie mylić z kryzysami politycznymi, bo tylko jeden komendant był mu w 100 % podległy, a obecnie kierownik ZK w UM. Namiestnik władzy na Elbląg obecny young Komendant (już nie młodszy kapitan) też widać ma parcie na wyższe stanowiska bo już cztery gwiazdy na pagonach się świecą. No ale trzeba było się w komitecie Adriana udzielać żeby teraz kamień nowej siedziby wkopywać. Kler też zaznaczył swoją coraz mniej popularną obecność, na uroczystości. Po komentarzach już widać jakie trendy wyborcze będą obowiązywały w przyszłości. Podsumowując wygrali wszyscy. I opozycja bo wzmocnienie służb i perspektywa sprzedaży atrakcyjnej działki przy Bema, i władza centralna bo dodała do listy swoich osiągnięć kolejna inwestycję. A i Czarni. .. też się pokazali. ..