UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
obniżyć i uprościć podatki - "jakież to proste"!. .. .dlatego właśnie nikt palcem nie kiwnie w tym kraju, żeby to zmienić - trza doić bez pardonu tą kolonię ile jeszcze da radę :(. .. a 3banany zus można by w końcu zaorać - przecież i tak zbankrutował już dawno.
PanNikt