UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Myślę, że podatki nie są aż tak skomplikowane, jak cała gama idiotycznych przepisów i wymogów, które powstały tylko po to, żeby bały się utworzyć firmę. Choć nie mówię, że podatki są proste - są bardzo skomplikowane, chociaż za nie wziąłbym się akurat na deser podczas reformowania.