UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszę się, że działają w Elblągu takie organizacje. Na pewno w tym roku przekażę parę groszy na działalność Fundacji Elbląg, warto!
Cieszę się, że działają w Elblągu takie organizacje. Na pewno w tym roku przekażę parę groszy na działalność Fundacji Elbląg, warto!