UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zależy wam na pochwałach i oklaskach to się w cyrku zatrudnijcie a nie róbcie ustawek pod zdjęcia, służba krajowi to nie pochwała tylko często całkiem anonimowa ciężka praca.
RadosławM
Jak zależy wam na pochwałach i oklaskach to się w cyrku zatrudnijcie a nie róbcie ustawek pod zdjęcia, służba krajowi to nie pochwała tylko często całkiem anonimowa ciężka praca.
RadosławM