17
26.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ARESIAK1 - numer konta jest podany
(2019.10.27)
Dzień dobry gdzie można cegiełkę wpłacić jesteśmy Stowarzyszeniem z Elbląga ,proszę ta rodzinę która potrzebuje pomocy .Dla księdza nie przekaże.Pozdrawiam a chłopcu życzymy zdrówka i żeby nabierał sił i wrócił zdrów .????????
Stowarzyszenie Razem (2019.10.27)
Dzień dobry gdzie można cegiełkę wpłacić jesteśmy Stowarzyszeniem z Elbląga ,proszę ta rodzinę która potrzebuje pomocy .Dla księdza nie przekaże.Pozdrawiam a chłopcu życzymy zdrówka i żeby nabierał sił i wrócił zdrów .????????
Stowarzyszenie Razem (2019.10.27)
Super inicjatywa i jak zawsze bardzo dobra organizacja, sprawnie bo czasu było niewiele. Zdrówka dla Szymonka!
serce (2019.10.27)

info

6  
  0
Szymon życzę powrotu do zdrowia
Ramzes (2019.10.27)

info

4  
  0
Korzystam z komórki, to chyba na dole się nie wyświetlają.?
saba (2019.10.27)
@Stowarzyszenie-ile pobieracie prowizji od każdej wpłaty? Ksiądz Rafał i pomagająca Jemu młodzież, takie akcje przygotwują charytatywnie i nie pobierają prowizji.
parafianka (2019.10.27)

info

4  
  0