A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ARESIAK1 - numer konta jest podany
Dzień dobry gdzie można cegiełkę wpłacić jesteśmy Stowarzyszeniem z Elbląga ,proszę ta rodzinę która potrzebuje pomocy .Dla księdza nie przekaże.Pozdrawiam a chłopcu życzymy zdrówka i żeby nabierał sił i wrócił zdrów .????????
Dzień dobry gdzie można cegiełkę wpłacić jesteśmy Stowarzyszeniem z Elbląga ,proszę ta rodzinę która potrzebuje pomocy .Dla księdza nie przekaże.Pozdrawiam a chłopcu życzymy zdrówka i żeby nabierał sił i wrócił zdrów .????????
Super inicjatywa i jak zawsze bardzo dobra organizacja, sprawnie bo czasu było niewiele. Zdrówka dla Szymonka!
Szymon życzę powrotu do zdrowia
Korzystam z komórki, to chyba na dole się nie wyświetlają.?
@Stowarzyszenie-ile pobieracie prowizji od każdej wpłaty? Ksiądz Rafał i pomagająca Jemu młodzież, takie akcje przygotwują charytatywnie i nie pobierają prowizji.