UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzień dobry gdzie można cegiełkę wpłacić jesteśmy Stowarzyszeniem z Elbląga ,proszę ta rodzinę która potrzebuje pomocy .Dla księdza nie przekaże.Pozdrawiam a chłopcu życzymy zdrówka i żeby nabierał sił i wrócił zdrów .????????

Stowarzyszenie Razem

Anuluj