UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzień dobry gdzie można cegiełkę wpłacić jesteśmy Stowarzyszeniem z Elbląga ,proszę ta rodzinę która potrzebuje pomocy .Dla księdza nie przekaże.Pozdrawiam a chłopcu życzymy zdrówka i żeby nabierał sił i wrócił zdrów .????????
Stowarzyszenie Razem