Wybrany wątek opinii

Byłem, jechałem i chce więcej imprez w takim celu :)
Lubię Pomagać :) (2019.10.26)
Dzień dobry gdzie można cegiełkę wpłacić jesteśmy Stowarzyszeniem z Elbląga ,proszę ta rodzinę która potrzebuje pomocy .Dla księdza nie przekaże.Pozdrawiam a chłopcu życzymy zdrówka i żeby nabierał sił i wrócił zdrów .????????
Stowarzyszenie Razem (2019.10.27)
Dzień dobry gdzie można cegiełkę wpłacić jesteśmy Stowarzyszeniem z Elbląga ,proszę ta rodzinę która potrzebuje pomocy .Dla księdza nie przekaże.Pozdrawiam a chłopcu życzymy zdrówka i żeby nabierał sił i wrócił zdrów .????????
Stowarzyszenie Razem (2019.10.27)
Powrót do komentarzy