UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z Olsztyna. .. .. ? Dlaczego? To w Elblagu nie ma osób, które potrafią obsługiwać zegar i pisać protokół? Jeżeli z Olsztyna to koszty organizacji meczów są teraz wyższe. Co na to klub?
Z Olsztyna. .. .. ? Dlaczego? To w Elblagu nie ma osób, które potrafią obsługiwać zegar i pisać protokół? Jeżeli z Olsztyna to koszty organizacji meczów są teraz wyższe. Co na to klub?