UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z Olsztyna. .. .. ? Dlaczego? To w Elblagu nie ma osób, które potrafią obsługiwać zegar i pisać protokół? Jeżeli z Olsztyna to koszty organizacji meczów są teraz wyższe. Co na to klub?


Anuluj