UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Należałoby zmodernizować halę w miejscu ławek rezerwowych i stolika sędziowskiego. Cieszą trzy punkty, ale poziom gry i liczba błędów zawodniczek oraz sztabu szkoleniowego nie przystoi lidze zawodowej kobiet w piłce ręcznej. po raz kolejny trzeba zadać sobie pytanie co robi na ławce drugi trener skoro nie potrafi nawet przypilnować zmian zawodniczek. Sędziowanie w meczu słabe, a już panowie przy stoliku to jedno wielkie nieporozumienie - chyba momentami przysypiali, nie reagując na złe zmiany. Wstyd jak na ligę zawodową.