24
14.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
uuuu, bolesny poniedziałek dla przewodniczącego, który chciał po mistrzowsku uciąć negatywną ocenę swojej działalności w radzie i przeskoczyć na poselski fotel, bo spokojne prowadzenie obrad nie oznacza skutecznego działania rady a już z cała pewnościom nie ma na celu układanie się
(2019.10.14)

info

6  
  2
Porażka Antoniego przechodzi także do historii.
(2019.10.14)

info

11  
  3
Największe światowidowe działo nie pomogło. Tak bywa, ale marzenia ważna rzecz!
(2019.10.14)

info

8  
  1
Jeśli tyle komentarzy pod informacją o turnieju dotyczy czyżyka, to cóż się dziwić że imprezę która jednak się z nim kojarzy robił włas nie w takim czasie.
(2019.10.14)

info

4  
  4
imprezę robili ludzie, cały zastęp ludzi i tak samo jest z przebudową światowida, ale skoro taki wynik wyborów, to większosć to pojęła
(2019.10.14)

info

7  
  0
Gratulacje dla tancerzy!
(2019.10.14)

info

5  
  1
Duże trybuny, to przynajmniej rodzicom tancerzy jest wygodnie.
(2019.10.14)

info

8  
  0
już witał się z gąską. Może bardziej pan czyżyk zajmie się działalnością światowida, czego życzę z całego serca. .Czy to jeszcze kiedyś będzie dom, ośrodek, centrum czy jak to tam teraz nazwą jakiś kulturalnych działań i spotkań?????
(2019.10.14)

info

3  
  1
Ludzie, nie kopie się leżącego. Człowiek zrobił taką kampanię, dajcie mu przełknąć w spokoju tę porażkę. Czy jego kolega Jurek albo koleżanka Ela rzeczywiście są od niego aż tak wiele lepsi. Niech się facet otrząśnie.
(2019.10.14)

info

8  
  1
Tyle zdjęć i nigdzie nie ma czyżyka? Jak żyć, kiedy nie ma go w kilku ujęciach na każdej odsłonie portela? ja się pytam.
(2019.10.14)

info

3  
  1