UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle zdjęć i nigdzie nie ma czyżyka? Jak żyć, kiedy nie ma go w kilku ujęciach na każdej odsłonie portela? ja się pytam.


Anuluj