UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tyle zdjęć i nigdzie nie ma czyżyka? Jak żyć, kiedy nie ma go w kilku ujęciach na każdej odsłonie portela? ja się pytam.
Tyle zdjęć i nigdzie nie ma czyżyka? Jak żyć, kiedy nie ma go w kilku ujęciach na każdej odsłonie portela? ja się pytam.