A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Hmm. .. może szanownym kolegom trolom umknęło że startował z 10 miejsca na liście !!!!
Pechowa 10? Gość wszedł z 14
Rozumiem że u was w Moskwie jest trudno to sprawdzić ale z listo KO weszła tylko 1 i 3 !!!
Skoro tak cisnął w kampanii to chyba chciał wejść nawet z dychy