UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
już witał się z gąską. Może bardziej pan czyżyk zajmie się działalnością światowida, czego życzę z całego serca. .Czy to jeszcze kiedyś będzie dom, ośrodek, centrum czy jak to tam teraz nazwą jakiś kulturalnych działań i spotkań?????