UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

już witał się z gąską. Może bardziej pan czyżyk zajmie się działalnością światowida, czego życzę z całego serca. .Czy to jeszcze kiedyś będzie dom, ośrodek, centrum czy jak to tam teraz nazwą jakiś kulturalnych działań i spotkań?????


Anuluj