A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
znaleźli gdzieś to i przepisali, nie wymagaj zbyt dużo
To piesza nie zauwazyla traktorzysty, bo ta byl traktar cicho-biezny i wciagnal babe pod siebie ,bo nie dosc ,ze byl cichobiezny, ale i jednoczesnie - podsiebierny ,tak ,ze baba nie miala szans,a ze oboje byli na bani, to wszyscy co to widzieli ...mieli dobra beke.
Na gaz cyklonB zapomniałeś dodać
Tak jak można p.......ąć czołówkę tramwajem tramwaj ????
Tak zielonka to nie Elbląg,
zielonka to stan umysłu.
Typowy obraz wsi, totalny bajzel i kompletny brak poszanowania przepisów. Więcej uwagi powinni policjanci poświęcić terenom wiejskim, ale to jakoś nie dociera to do komendantów. Na wsi czy w mieście potrzebny jest nadzór a wieśniaki powinni się nieco opanować, czasy bezprawia już się chyba skończyły!
Typowy obraz wsi, totalny bajzel i kompletny brak poszanowania przepisów. Więcej uwagi powinni policjanci poświęcić terenom wiejskim, ale to jakoś nie dociera to do komendantów. Na wsi czy w mieście potrzebny jest nadzór a wieśniaki powinni się nieco opanować, czasy bezprawia już się chyba skończyły!
Tak jest po tankowaniu bez "akcyzy"(rozumu)
Na wsi jest mały ruch i porządek większy jak w mieście.
zobacz ile patologi pijakow i chamstwa w twoim mieście tylko niż społeczny teraz już dzieli ludzi na miasto /wieś i podbudowuje się wyzywaniem od wieśniaków.