A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A czemu została potrącona przez traktor a nie ciągnik rolniczy? Kto wie? Ja się tylko domyślam
Trzeba skończyć z piratami drogowymi na traktorach
A ja siem pytam czy traktur był tżeźwy? :D
@mgbud - Typowa odpowiedź takiego z traktora!
Patrząc po komentarzach to same wiesniactwo!
Kryśka to mojej siostry kumpela i to nie był wypadek ona rzuciła się Romkowi pod koła, bo mąż ją zdradza ot i to cała historyja kolizji Krystyny z ciągnikiem
CZY MOZNA ZABRAC PRAWO JAZDY ZA WYPADEK SPOWODOWANY POZA DROGA PUBLICZNA? CO O TYM MOWI PRAWO?
Bo chaslo PRL-u głosiło "kobiety na traktory" a nie "kobiety na ciągniki"
I wszystko jasne ????
Nie trzeba mieć żadnych prawo jazdy żeby jeździć na swoim terenie :) w dodatku można jeździć po pijaku
@Mr BBC - - @Kazik Socha z Majek - Gó. .no prawda !!! Nie macie pojęcia jełopy !!!