Wybrany wątek opinii

Typowy obraz wsi, totalny bajzel i kompletny brak poszanowania przepisów. Więcej uwagi powinni policjanci poświęcić terenom wiejskim, ale to jakoś nie dociera to do komendantów. Na wsi czy w mieście potrzebny jest nadzór a wieśniaki powinni się nieco opanować, czasy bezprawia już się chyba skończyły!
(2019.10.13)
Na wsi jest mały ruch i porządek większy jak w mieście.
(2019.10.13)
zobacz ile patologi pijakow i chamstwa w twoim mieście tylko niż społeczny teraz już dzieli ludzi na miasto /wieś i podbudowuje się wyzywaniem od wieśniaków.
Rolnik (2019.10.13)
Powrót do komentarzy