UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowy obraz wsi, totalny bajzel i kompletny brak poszanowania przepisów. Więcej uwagi powinni policjanci poświęcić terenom wiejskim, ale to jakoś nie dociera to do komendantów. Na wsi czy w mieście potrzebny jest nadzór a wieśniaki powinni się nieco opanować, czasy bezprawia już się chyba skończyły!