A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
segregowanie śmieci to prosta sprawa, wystarczy aby spółdzielnia mieszkaniowa i w ogóle Gmina zaopatrzyła miasto, osiedle w o d p o w i e d n i e pojemniki a tego nie robicie i nabijacie nas w butelkę!
a moim zda iem Wróblewski musi ODEJŚĆ
Opakowania szklane zwrotne zrobić jak najszypciej,następnie plastykowe
"A przy CRW Dolinka stanęła edukacyjna śmierciarka. .. " ŚMIERCIARKA??? EDUKACYJNA???
Oczywiście rura i śmietniki są z plastiku.
Jak Ci urzędnicy potrafią dobrze pisać wnioski!! Pozyskali 80 śmietników!! Wow szacun.
A Olsztyn ze 30 tramwajów....
pilnie wprowadzic normy określające g robosci ścianek opakowań. szczególnie dotyczy to olejów w motoryzacji i innych towarów w tej branży. Są juz widoczne zmiany w butelkach wody mineralnej nie gazowanej
O jakim segregowaniu śmieci mówimy?! Na Sadowej zlikwidowali pojemniki z na makulaturę, szkło i plastik. Teraz ludzie w tym miejscu po prostu wyrzucają luzem śmieci.
Na kwiatowej nie ma żadnej segregacji śmieci