19
12.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
segregowanie śmieci to prosta sprawa, wystarczy aby spółdzielnia mieszkaniowa i w ogóle Gmina zaopatrzyła miasto, osiedle w o d p o w i e d n i e pojemniki a tego nie robicie i nabijacie nas w butelkę!
(2019.10.12)

info

5  
  1
a moim zda iem Wróblewski musi ODEJŚĆ
(2019.10.12)

info

4  
  2
Opakowania szklane zwrotne zrobić jak najszypciej,następnie plastykowe
(2019.10.12)

info

4  
  0
"A przy CRW Dolinka stanęła edukacyjna śmierciarka. .. " ŚMIERCIARKA??? EDUKACYJNA???
Really? (2019.10.13)

info

3  
  0
Oczywiście rura i śmietniki są z plastiku.
(2019.10.13)

info

2  
  1
Jak Ci urzędnicy potrafią dobrze pisać wnioski!! Pozyskali 80 śmietników!! Wow szacun. A Olsztyn ze 30 tramwajów....
Elblagpieknemiaato (2019.10.13)

info

5  
  0
pilnie wprowadzic normy określające g robosci ścianek opakowań. szczególnie dotyczy to olejów w motoryzacji i innych towarów w tej branży. Są juz widoczne zmiany w butelkach wody mineralnej nie gazowanej
emer84 (2019.10.13)

info

1  
  0
O jakim segregowaniu śmieci mówimy?! Na Sadowej zlikwidowali pojemniki z na makulaturę, szkło i plastik. Teraz ludzie w tym miejscu po prostu wyrzucają luzem śmieci.
(2019.10.13)

info

2  
  0
Na kwiatowej nie ma żadnej segregacji śmieci
(2019.10.15)

info

0  
  0