UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O jakim segregowaniu śmieci mówimy?! Na Sadowej zlikwidowali pojemniki z na makulaturę, szkło i plastik. Teraz ludzie w tym miejscu po prostu wyrzucają luzem śmieci.


Anuluj