UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

segregowanie śmieci to prosta sprawa, wystarczy aby spółdzielnia mieszkaniowa i w ogóle Gmina zaopatrzyła miasto, osiedle w o d p o w i e d n i e pojemniki a tego nie robicie i nabijacie nas w butelkę!


Anuluj