Wybrany wątek opinii
pośrednicy między Bogiem a wiernymi są zbędni, KK to zło
Do moderacji
Odpowiedz
32
18
Nie masz o niczym pojęcia, gdyby nie KK to już dawno o wierze w Boga zapomniano by.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0