Wybrany wątek opinii

pośrednicy między Bogiem a wiernymi są zbędni, KK to zło
(2019.10.06)
Nie masz o niczym pojęcia, gdyby nie KK to już dawno o wierze w Boga zapomniano by.
Nickita (2019.10.07)
Powrót do komentarzy