UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie lubię większości księży katolickich, tak naprawdę jedyna parafia, którą - moim zdaniem - tworzą ludzi z powołaniem znajduje się na Agrykola. Uważam również, że więcej niż wiele rzeczy w Kościele Katolickim wymaga drastycznych zmian, od zniesienia zakazu zakładania rodzin począwszy. Ale wkurza mnie również robienie z tak ważnych spraw szopki przedwyborczej, bo idąc tą drogą nic dobrego nie osiągniemy. Rozmawiajmy o kościele, pozbądźmy się betonu, ale nie uprawiajmy przy tym polityki (od której również religie powinny się trzymać z daleka).
KaraibskiMuczaczo