A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego jesteś taki niemiły? Czyżby braki w wykształceniu oraz ogólnie pojętej kulturze wywoływały u ciebie frustrację?
Akurat na starej 7 trzeba bardzo uważać na zwierzęta. Uczęszczam ta drogą pare razy dziennie i miałam z 10 sytuacji, gdzie jakieś zwierze typu sarna bądź lis mi wyleciało.
Wyleciało? A może wyfruneło?
Zastanów się fantasto zanim coś napiszesz.
to była wielka biała mysza, po zjechaniu do rowu najlepiej uciekać przed bestią do domu przez pola,
Karma nie wraca to pusty slogan
To był Ponurak
szumraki
No niestety ruch tam obecnie nikły więc i dzika zwierzyna harcuje, trzeba uważać.
Kaczka nielotna?
Jeżozwierz, mój wujek ma się dobrze jeździ czerwonym polo